SV Novi Grad - SV Nova Gora
0 : 1 (0:1)
Kotarski darbi, ki se je zbog godine i potom jako mokrom i blatnom igrališću u Novom Gradu morao tri puta odrinuti, je konačno odigran nedilju 18. novembra.

Utakmica je počela običnim opipanjem i prva zrela prilika je zabilježena u 15. minuti, kad je Paul Oswald došao sam pred vratara Nove Gore, Kirnbauera, ki je ali uništio šansu. Efektivniji su bili Novogorci svojom prvom prilikom u 26. minuti. Po korneru Martha je labda odskočila od grede pred Matu Novaka, ki je zabio odbijanac nesvladljivo za vratara domaćinov Knara k 0 : 1. Potom su imali domaćini duplu mogućnost za poravnanje, ali obadva puta je Kirnbauer pokazao da je pravi meštar svoje struke. Novogorci, ki su imali cijelu prvu polovicu optičnu prednost, su imali kratko pred pauzom peh udarcem Tomislava Libera na vratnicu.

Po minjanju stran su gosti upravljali mirnom igrom peljanje i jedino kod udarca Oswalda je bilo ognja na kapiću, ali je vratar Kirnbauer reagirao ponovo fantastično. Napad SV-a Nova Gora, ki nije imao svoj najbolji dan je imao još dvi prilike, ali udarac Vagnera je odbijen na liniji gola, a udarac glavom Aleksa Ressnera je pogodio vratnicu. Zadnji dvajset minut se je utakmica odigrala bez vrhuncev, tako da su mogli Novogorci šparati moć za svečevanje naslova jesenskoga prvaka, koga su osvojili na izrazit način.

SV Novi Grad: Knar Martin; Winkelbauer Hannes, Jandrišević Peter, Jandrišević Johannes, Kerek Norbert; Oswald Paul, Kosić Tobias (Gröller), Lang Philipp, Vukičević Nik (Kosić); Witamwas Kristof, Wilisits Rainer

SV Nova Gora: Kirnbauer Jürgen; Ressner Aleks, Glatz Robert, Binder Julijan (Barnjak), Čenčić Manuel; Liber Tomislav, Marth Mihajel (Oswald), Glösl Florian, Novak Mate; Vagner, Konrad Georg (Kovačić)