Trajštof - Klimpuh 1 : 3 (0:1)

Zadnji hrvatski darbi med Traj­štofom i Klimpuhom jur leži ljeta najzad i tako su gledatelji smili o­čekivati zanimljiv duel. Klimpuh je imao u ovoj utakmici optimalan štart, kad je Jan Kusolić jur u 3. min. bio uspješan za 0:1. Prem br­zoga peljanje je bilo potom za opa­ziti nesigurnost kod Klimpušcev.

Trajštof je došao prem ranoga zaostatka dobro u igru i tako su lifrale obadvi momčadi dobru igru, ča je falilo su bili daljnji goli.

Po minjanju stran su imali gos­ti perfektan tijek igre. Najprije su imali Trajštofci šansu penalom dojti do izjednačenja, ali vratar Klimpuha, Schuller je zničio naj­oštriju kaštigu. U 55. minuti je T. Dragšić pogodio k 0:2. Domaćini se ali nisu podali i u 75. minuti je priključio Sejmenović pomoću Schullera na 1:2. Trajštofci su potom stavili sve na jednu kartu, ali golom B. Horvata je spala u 89. minuti konačna odluka.

Striljci: Sejmenović; Kusolić, Dragšić, Horvat — Trajštof, 400, Luef— Rezerve: 3 : 1